O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 26 Maj 2020 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Co nowego?

No Limits - Angela

W roku 1988 z inicjatywy Macieja Łyszkiewicza i Grzegorza Zająca powstała gdyńska formacja No Limits. W pierwszym składzie (12 osobowym!!!) zadebiutowali w lutym 1989 na festiwalu Nowa Scena w gdyńskim klubie Kolejarz. Na oryginalny charakter zespołu miała wpływ sekcja dęta: 3 saksofony, trąbka i puzon, podparta sekcją rytmiczną z instrumentami perkusyjnymi. Już niebawem No Limits na pierwszej sesji nagraniowej w Radiu Gdańsk rejestruje utwór "Primary" z Alą Rączy, jako wokalistką. Piosenka ta zdobywa dużą popularność. Jest prezentowana m.in. na falach legendarnej Rozgłośni Harcerskiej,Trójki oraz PR 1.
W roku 1991 na rynku ukazuję się płyta "No movie soundtrack" z przebojami "On the river" oraz "Summer love". Realizuje ją w studiu Modern Sound Adam Toczko( w późniejszych latach laureat Fryderyków). No Limits koncertują na terenie całej Polski, pojawiają się również 5-krotnie na Festiwalu Sopockim. W tym okresie teledysk do przeboju "On the river', autorstwa Yacha Paszkiewicza, ojca polskich video clipów, otrzymuje Bursztynowy Ekran oraz zostaje uznany za teledysk roku wg Gazety Wyborczej. No Limits pojawiają się na antenie brytyjskich stacji muzycznych Super Channel i MTV, oraz niemieckiej Rias TV. W tym też czasie zespół otrzymuje nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni, pani Franciszki Cegielskiej. Jest ona owocem wielu sukcesów tej gdyńskiej formacji, jak również propagowania miasta w mediach, a także udanej współpracy z Gdynią,poprzez liczne koncerty i imprezy charytatywne, w których No Limits czynnie uczestniczą.
W roku 1994 powstaje druga płyta zespołu -"The Worst of No Limits". Tym razem w roli realizatora debiutuje Tomek Bonarowski, wówczas trębacz kapeli, obecnie jeden z najlepszych realizatorów i producentów w Polsce. Z tego krążka pochodzą takie piosenki, jak "All my love" czy "Wspomnienia me". Na obu płytach śpiewają Ania Męczyńska i Ania Bakun oraz Marcin Iszora, znany realizator i akustyk.
W roku bieżącym No Limits powraca, w nieco zmienionym składzie, z rewelacyjną wokalistką Agnieszką Rassalską, basistą Tomkiem Przyborowiczem, Adamem Skrzypkowskim na trąbce, gitarzystą Krzysztofem Paulem i perkusistą Maciejem Dombrowskim. W No Limits grają oczywiście Robert Dobrucki na saksofonie i lider zespołu, pianista i twórca piosenek Maciej Łyszkiewicz.
13 kwietnia miała miejsce premiera nowej płyty No Limits, zatytułowanej "Angela". Materiał został nagrany w studiu RG Radia Gdańsk,pod czujnym uchem Marcina Iszory i Marka Iwanowskiego. Premierowy singiel, promujący nową płytę NO LIMITS, to "Kocham Cię samotnie". Na płycie znajduje się 13 piosenek, niemal godzina muzyki!!!Wydawcą albumu jest firma Modern Look, krążek dystrybuuje zaś Emi Music Polska.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: No Limits.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 04.05.2007

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Temat: smooth jazz

Opinia: O płycie tylko tyle, bardzo dobra muzyka, polecam nr7 na płycie. ..

Podpis: Kosidis

Adres e-mail: [link]

dodano: Niedziela, 6 Maj 2007 r.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020