O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 26 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Co nowego?

Anita Lipnicka & John Porter - All The Stories

All The Stories - czteropłytowy digi box zawierający pełną dyskografię Lipnickiej / Portera: "Nieprzyzwoite piosenki", "Inside Story" i "Other Stories" oraz DVD z klipami, filmem dokumentalnym "Backstage" i filmem ze studia z Ljubljany, gdzie nagrywany był materiał do płyty "Inside Story".
Dla przypomnienia kilka zdań o każdej z płyt:
"Nieprzyzwoite piosenki" - premiera 2003.11.20
Krążek zawiera 14 piosenek autorstwa Anity i Johna. Wszystkie utwory nagrane zostały przy pomocy żywych, akustycznych instrumentów w Londyńskim studiu pod okiem producenta Cameron'a Jenkins'a. Artyści o płycie:
"Zaleca się umieścić go na osobnej półce i raz dziennie przecierać flanelową szmatką. Chronić przed niską temperaturą. Słuchać tylko w wyjątkowych okolicznościach, najlepiej wieczorem i w towarzystwie zaufanych osób. Album smakuje najbardziej z czerwonym wytrawnym winem lub lampką koniaku..... Spytacie: Po co to wszystko? Otóż zawartość tego albumu jest dla nas, artystów i jego twórców materią cenniejszą niż wszystkie skarby świata. Bo jest prawdą. Odbiciem autentycznych emocji i świadkiem niezwykłego spotkania dwóch skrajnych światów, które połączyły się w jedno i wprawiły nas w stan artystycznego uniesienia o dotychczas nieznanej nam sile i gwałtowności. Najpierw był pomysł, potem czysta metafizyka i wreszcie ciężka praca i długa walka o życie tego projektu. Ale doczekaliśmy się. Oto jest! I dzielimy się nim z Wami."
"Inside Story" - premiera 2005.09.17
Materiał do tej płyty został nagrany w Studio Metro w Ljubljanie na Słowenii. Album wyprodukował Chris Eckman - lider legendarnej grupy The Walkabouts za Stanów Zjednoczonych. Na płycie znajduje się 11 utworów, tworzących intrygującą mieszaninę folkowo-rockowych klimatów. W odróżnieniu od "Nieprzyzwoitych piosenek", album "Inside Story" jest bardziej przejrzysty koncepcyjnie. Mniej tu romantycznego uniesienia, lekkości, pływających dźwięków i rozmazanej przestrzeni - więcej konkretnych figur muzycznych, zadziorności i surowego brzmienia.
"Nie jesteśmy już tak zapatrzeni w siebie, jak na poprzedniej płycie. Teraz każde z nas chce opowiedzieć swoją historię" - twierdzi Lipnicka. "Czas dać przemówić muzyce" - dodaje Porter. Tak autorzy mówili o swojej płycie.
"Other Stories" - premiera 2006.10.02
Na płycie znajdziemy sześć utworów, z czego cztery to wersje koncertowe.
A oto co Anita i John powiedzieli o albumie:
"Czasem niektóre utwory giną w mroku zapomnienia i nigdy nie ukazują się na albumie. Są odgrywane na koncertach, a potem się o nich zapomina. Ta skromna kolekcja to próba zachowania tych utworów zanim będzie za późno i świat o nich kompletnie zapomni. Oto kilka utworów, które zostały uratowane i przekazujemy je Wam - naszym wiernym fanom. Dziękujemy Wam wszystkim - po prostu odprężcie się i posłuchajcie".

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 22.11.2006

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019