O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 20 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Co nowego?

The Car Is On Fire - Lake And Flames

Debiutancki album The Car Is On Fire zatytułowany po prostu "The Car Is On Fire" ukazał się 21 maja 2005. Płyta odniosła spory sukces medialny i została okrzyknięta gitarowym debiutem roku, zebrała także wiele pochlebnych recenzji (m. in. Przekrój, Gazeta Wyborcza, Ozon, Playboy, Newsweek, Fluid, Aktivist, Teraz Rock, Życie Warszawy, Ultramaryna, Lampa). Przekrój określił podpisanie kontraktu przez EMI Music Poland z The Car Is On Fire mianem "najlepszej decyzji całego polskiego przemysłu fonograficznego ostatnich lat". A że nie były to przewidywania bez pokrycia, najlepiej dowodzi pierwszy singiel promujący najnowszy album - "Can't cook (who cares?)"...
Nowa piosenka TCIOF na pewno zaskoczy każdego, kto zna poprzednią płytę zespołu. Mamy jednak nadzieję, że zaskoczenie nie ominie także tych, którzy The Car Is On Fire słyszą po raz pierwszy - dawno na polskim rynku muzycznym nie mieliśmy do czynienia z tak nowatorskim i pełnym pomysłów zespołem.
Wszyscy, którzy słyszeli już nowe utwory TCIOF uważają, że są one wyjątkowo oryginalne i świeże (zespół wciąż się rozwija i poszukuje), a jednocześnie jeszcze bardziej melodyjne i przebojowe.
The Car Is On Fire chcąc wykorzystać w pełni potencjał kompozycyjny materiału, zdecydował się na rozbudowaną, perfekcyjną produkcję artystyczną, której głównym zamiarem jest połączenie po prostu dobrych, wpadających w ucho kompozycji z punkowym, energetycznym chuligaństwem gitarowym i popowym, "wypasionym" brzmieniem na światowym poziomie. Ambitny plan dotarcia z muzyką do możliwie jak najszerszego grona słuchaczy, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnie wysokiego poziomu artystycznego płyty, pomaga osiągnąć współpraca najlepszych profesjonalistów branży muzycznej w Polsce. Producentem artystycznym nowej płyty The Car Is On Fire jest Leszek Biolik (muzyk m.in. zespołów Republika i Wilki, który produkował muzykę m.in. Moniki Brodki, Marcina Rozynka czy Fiolki), a nagrania zrealizował Marcin Gajko. W studiu pracowali z zespołem także Andrzej Rajski (Futro, Piasek) oraz Michał Marecki (T.Love, Sidney Polak).
Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 22.11.2006

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019