O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 20 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Co nowego?

Beata - Platyna

Już 19 maja na rynku ukaże się ze wszech miar ekskluzywne wydawnictwo największej polskiej Artystki.
Zawiera dwie solowe płyty Beaty "Beata" oraz "Teraz płynę", z których każda osiągnęła status Platynowej Płyty. Fanów na pewno zainteresuje fakt, że wydawnictwo jest wzbogacone o DVD , które zawiera wywiad z Beatą ze Studia PUK w Danii podczas nagrywania albumu "Beata" oraz cztery teledyski z obydwu albumów: "Siedzę i myślę", "Taka Warszawa", "Teraz płynę" i "Złota brama". Wszystko w niezwykłej, platynowej oprawie graficznej!
Na albumie "Beata" teksty do wszystkich utworów napisała sama artystka, a nad realizacją muzyczną czuwał Piotr Siedlaczek. Producentami muzycznymi, aranżerami i kompozytorami byli Adam Abramek i Paweł Sot. Materiał nagrano w duńskim studio PUK wiosną 1998 roku. Nowy album "Teraz płynę" został zrealizowany częściowo w Polsce, a częściowo również w duńskim studio PUK, gdzie nagrywały takie gwiazdy jak George Michael, Elton John, Depeche Mode, Gary Moore czy BrainStorm. Producentami muzycznymi, aranżerami i kompozytorami są Adam Abramek, Paweł Sot i Beata Kozidrak, a na płycie gościnnie występują muzycy waszyngtońskiej sceny jazzowej: George Hazelrigg - instrumenty klawiszowe, Geoff Hazelrigg - kontrabas oraz Jimmy Willson - trębacz. Producentem całości jest Andrzej Pietras.
Pierwszy singlem promującym album "Beata" był utwór "Siedzę i myślę". Towarzyszył mu znakomity teledysk w reżyserii Grzegorza Sadurskiego. Sama piosenka stała się dużym ogólnopolskim hitem, znakomicie granym przez większość rozgłośni radiowych. Kolejnym utworem, który równie skutecznie jak "Siedzę i myślę" zdobył szczyty list przebojów była piosenka "Taka Warszawa". Teledysk w reżyserii Mariusza Paleja zachwyca wspaniałym pomysłem i zdjęciami. Kręcony był na jednym z warszawskich drapaczy chmur, przy wykorzystaniu 150 metrowego dźwigu. Praca na wysokościach dostarczyła niezapomnianych wrażeń samej artystce, jak i całemu zespołowi technicznemu kręcącemu teledysk. Klip "Teraz płynę" w reżyserii Darka Szermanowicza , został zrealizowany w pięknej jesiennej scenerii Kotliny Kłodzkiej. Drugi singiel z płyty "Teraz płynę" zatytułowany "Złota brama" ilustrował teledysk o tym samym tytule, wyreżyserowany przez Annę Maliszewską.
Beata to niewątpliwie największa polska Artystka. Jest uwielbiana przez fanów i mamy nadzieję, że powyższe wydawnictwo będzie dla Jej sympatyków wspaniałą propozycją.
Wydawnictwo promuje utwór "Tak wiem" z albumu "Teraz płynę", którego premierę radiową zaplanowaliśmy na 22 maja 2006 r.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 21.05.2006

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019