O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 19 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Co nowego?

MyNieMy - Co złego to nie my

Warszawski hip hop ponownie atakuje! Tym razem za sprawą bemowskich raperów z formacji MyNieMy, których najnowszy album na rynku muzycznym ukazuje się właśnie dziś. Lp. zatytułowany "Co złego to nie my" to kompilacja 21 utworów, na którym prócz składu z Bemowa można posłuchać specjalnie zaproszonych na nagranie materiału gości: Fenomen, Chada i Pih, 1z2, EroJwp, Jary, A2A , Iza oraz KTWDK i Sony. Producentem albumu jest Michał "Szyha" Krzyszkowski, który w krążek chłopaków włożył swoje charakterystyczne mocne brzmienie. Na pytanie czy album sprzeda się w dobie co raz mniejszego zapotrzebowania na hip hop MyNieMy odpowiada: W obecnej chwili ciężko cokolwiek powiedzieć na temat tego czy to się sprzeda czy nie. W gruncie rzeczy nie myślimy o tym, bo każdy z nas zarabia na siebie w inny sposób, z drugiej jednak strony nikt nie będzie nad tym płakał kiedy ten album przyniesie zyski, to chyba normalne. Dla nas ważniejszy jest jednak fakt, że pomimo wielu przeciwności, jakie stanęły na naszej drodze udało się wydać cały ten album pod taką postacią w jakiej być powinien. Doskonale zdajemy sobie sprawę z sytuacji, jaka panuje na rynku jednak w momencie kilkukrotnych opóźnień z wydaniem albumu docierały do nas komentarze, po których łatwo można było wywnioskować, że jest zainteresowanie tą płytą i niektórzy na nią czekają z niecierpliwością. Między innymi album ten dedykujemy osobom, które do końca wspierały nas i wierzyły, że "Co złego to nie my", a czy to się sprzeda? Zobaczymy.
Zespół nagrywa od 1998 roku. Wcześniej kojarzeni byli z Edytoriałem, Maesto i Gramatikiem , z którymi tworzyli kawałki i grali koncerty. W 2000 roku pojawili się gościnnie na płycie Rubato "Czysta Gra" pod nazwą Myniemy. Obecnie w skład grupy wchodzą : Dj OneTouch , Koras (BMW), Siwy (Dym). Zespół jest ściśle powiązany z Specyfik Sound Studio i Szyhą, który zajmuje się produkcją. Ponadto formacja dała się poznać na innych produkcjach takich jak choćby: KODEX 2, Proces, (T1 teraz 2004), Chada, Pih, Myniemy - "Dziś judaszu wczoraj bracie". 1z2 "Nic co ludzkie" (Promil 2004), Jeszcze raz. PIH , "Krew pot i łzy" (Camey studio 2004), Wariat "Przedstawienie", Składanka (Rekord rekords 2003), "Taki czas" Rubato, Czysta Gra, (Sony Music Polska 2000), "Cocaina" Rubato, Czysta Gra, (Sony Music Polska 2000), Road To HipHop 2004/2005, Składanka Fonografika 2004/2005), "Nauczyli..." i na wielu nielegalach.

Tracklista:
1. Intro 2. Co złego nie my 3. Ostatnia deska ratunku 4. Nie ma cię, nie ma mnie gość. A2A 5. Z czego słyniemy gość. Ulot 6. Coś w co wierze 7. Dedykacje 8. Dzień dobry... 9. Życie pisze rymy 10. Oddaje hołd gość. A2A, Sony, K.T.W.D.K. 11. No chodź gość. Iza 12. Bez obłudy gość. 1z2 13. O przepraszam, co złego to nie my... 14. Chwili zapis 15. Rap nas jednoczy gość. Fenomen 16. Żywy dowód 17. Blokowisko - gitara akustyczna i harmonijka : Jary 18. 1 dzień 19. Kolejny strzał gość. Ero(JWP,BC) 20. Siema, siema gość. Chada i Pih 21 Outro

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: MyNieMy.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 14.03.2006

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019