O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Środa, 27 Maj 2020 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Co nowego?

Mokre oczy Budki

Zespół Budka Suflera kiedy zakończył prace nad nowym albumem pt. ''Mokre oczy''. Tak zwana ''taśma matka'' trafiła od razu do sejfu. Był to najpilniej strzeżony materiał muzyczny, który został objęty specjalnymi procedurami. 12 nowych utworów, które przebojowością z pewnością dorównują dwóm ostatnim albumom Budki Suflera, a może nawet je przewyższają. Spółka autorska Romuald Lipko-Andrzej Mogielnicki potwierdza swoją klasę o czym na pewno przekonają się wkrótce fani zespołu. Płyta powstała w lubelskim Studiu Hendrix w okresie od stycznia do kwietnia 2002. Realizacją dźwięku zajmował się wybitny inżynier dźwięku - Paweł Skura.
Aktualnie zespół przygotowuje się do premiery albumu. Tuż przed wydaniem płyty Budkę Suflera zobaczyliśmy podczas tegorocznego koncertu Premier w Opolu. W związku z tym, od początku maja w TVP 1 można było zobaczyć teledysk do nowego utworu grupy pt. ''Solo''.
Reżyserię powierzono niezwykle utalentowanemu, 19 letniemu Michałowi Marczakowi, który mimo bardzo młodego wieku ma już na swym koncie dwie poważne produkcje m.in. teledysk zespołu Maanam oraz teledysk do filmu Qvo Vadis. Michał przyleciał na realizację teledysku prosto z Kanady, gdzie przebywa w szkole filmowej na specjalnym stypendium przyznanym przez Fundację Katarzyny Figury - Artistic Vitamine.
Videoklip przygotowywany został z ogromnym rozmachem. Wystąpiło w nim 30 czołowych tancerzy aktualnie biorących udział w spektaklu Grease w Teatrze Roma i około 40 statystów. Ogólnie, przy realizacji videoclipu wzięło udział ponad 100 osób.
Najnowsza piosenka pt. ''Solo'' jest utworem zwiastującym premierę płyty Budki Suflera, która w sklepach muzycznych znalazła się zaraz po festiwalu w Opolu, to jest 1 czerwca 2002 roku.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Pomaton EMI.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 02.06.2002

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020