O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 26 Maj 2020 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Co nowego?

Blue Cafe

Zespół Blue Cafe to ośmioosobowa grupa profesjonalnych muzyków, z wokalistką o niezwykle interesującej barwie głosu. Mimo iż Pomaton EMI przygotowuje dopiero ich pierwszą płytę, w pewnych kręgach są już dobrze znani. Istnieją trzy lata, cały czas grają koncerty i robią to naprawdę znakomicie. Są bardzo dobrymi instrumentalistami, potrafią stworzyć nastrojową atmosferę jak również rewelacyjnie bawić publiczność. Poruszają się w bardzo różnych gatunkach muzycznych - generalnie jest to pop z elementami accid jazz, funky, hip-hop. Bardzo melodyjne piosenki z polskimi i obcojęzycznymi tekstami. Blue Cafe kojarzone jest z doskonałą zabawą podczas koncertów, muzyką na absolutnie światowym poziomie, dowcipnymi tekstami i intrygującą wokalistką posiadającą niezwykły czar i temperament.
Pierwszy singiel Blue Cafe pt. ''Espaniol'', piosenka wykonywana w języku hiszpańskim, została znakomicie przyjęta przez publiczność. Na liście przebojów RMF FM dotarła nawet do trzeciego miejsca, co jak na debiutanta jest naprawdę dużym osiągnięciem.
Kolejne single z płyty z to ''Łap mnie bejbe'' i ''I'll be waiting'', piękna ballada, którą zespół wykonuje w języku angielskim. Do tej piosenki powstał również teledysk w rezyserii Mariusza Paleja.
Blue Cafe bardzo przypadły do gustu Akademii Fonograficznej, która 23 kwietnia, podczas tegorocznej Gali Fryderyk 2001, nagrodziła zespół Blue Cafe prestiżową nagrodą - Nowa Twarz Roku 2001!
6 maja z ukazał się jeszcze jeden singiel i teledysk, tym razem śpiewany w rodzimym języku do piosenki pt. ''Kochamy siebie...'' Piosenka ta zostanie zaprezentowana 29 maja na tegorocznym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w koncercie Premiery.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Pomaton EMI.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 20.05.2002

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020