O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 17 Sierpień 2019 r. Imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Co nowego?

Messa - Bramy

Olsztyńska rockcore`owa formacja Messa przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu zatytułowanego "Bramy". Krążek anglojęzycznej dotychczas grupy będzie zwieńczeniem dziesięcioletniej aktywności zespołu i został nagrany po polsku!
- "Bramy", to niemal godzinny, autorski materiał, na który składa się 12 utworów - mówi Krystian Siemaszko, gitarzysta i wokalista w Messie. - Są to kawałki zupełnie nowe lub znane już naszym słuchaczom, ale całkowicie odświeżone i przearanżowane. Można mówić o pewnej rewolucji w sferze lirycznej, całkowicie porzuciliśmy język angielski i wszystkie utwory są w języku polskim! Bardzo jesteśmy ciekawi odbioru. Gorąco wierzę, że taki krok pozytywnie zaskoczy naszych dotychczasowych fanów i zjedna nam nowych - dodaje muzyk.
Realizacją i produkcją albumu "Bramy" zajął się Michał Grabowski z Black Team Media. "Bramy" to esencja unikalnego stylu Messy: połączenia melodyjnego rocka z charakterystycznym dla olsztynian spojrzeniem na metalcore. - To nasz rock&core! - podsumowuje Krystian Siemaszko.
Premiera płyty planowana jest na pierwszy kwartał 2015 roku. Na krążku pojawia się kilkunastu gości, w tym olsztyński chórek dziecięcy z zespołu Dziecięce Niebo czy Mateusz "Wiśnia"' Wiszniewski z zespołu Cerber.
Messa to energiczna mieszanka melodyjnego rocka z elementami metalu, zespół określa swój styl jako rock&core. Formacja powstała w Olsztynie, jej korzenie sięgają 2005 roku. Od samego początku istnienia Messa stawia na koncerty, ma ich za sobą już ponad 150 zagranych na terenie całej Polski oraz liczne wygrane i wyróżnienia na wielu festiwalach rockowych (m.in. Rock In Mińsk (I miejsce), Rockołęka (I miejsce), Góra Rocka (I miejsce), Fama Rock Festiwal (nagroda publiczności), Zderzak - Zgierz (wyróżnienie), Ost-Rock (wyróżnienie), Hunterfest, Metalowa Twierdza - Nysa, SLOT Art Festival i wiele innych). Zespół MESSA dzielił scenę m.in. z Acid Drinkers, Luxtorpeda, Hunter, Jelonek, Illusion, Lipali, Materia, Proletaryat, Dezerter, Dr. Hackenbush czy Abradab. Aktualnie Messa przygotowuje się do koncertów promujących debiutancki album.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Iron Media.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 01.03.2015

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019