O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 17 Sierpień 2019 r. Imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Co nowego?

Mechanism - Between The Words

13 lutego na rynku pojawi się debiutancki album progresywno rockmetalowej grupy Mechanism. Utytułowany w Polsce zespół zapowiada specjalny koncert w dniu premiery

- Długo pracowaliśmy nad naszym debiutanckim krążkiem - mówi Rafał Stefanowski. - wokalista Mechanism. - Zależało nam na tym, by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący dla nas oraz dla słuchaczy. "Between The Words" został nagrany w Velur Studios w Gdańsku, mastering wykonał Steve Corrao w Sage Audio Records w Nashville, natomiast oprawą graficzną płyty zajął się Mariusz "Kobaru" Kowal znany ze współpracy z takimi artystami, jak Behemoth, Iggy Pop, Combichrist, Vader, Cannibal Corpse czy Fear Factory. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z rezultatu naszej wspólnej pracy- dodaje muzyk.
Jak podkreśla zespół, album "Between The Words" nie ma przypadkowego charakteru. Jest to wydawnictwo konceptualne, na którym teksty układają się w jedną spójną historię. Tytuł krążka ma zachęcić odbiorcę do szukania kolejnych warstw znaczeniowych. "Between The Words" to album, który uważnego odbiorcę będzie zaskakiwał przy każdym kolejnym odsłuchu.
W dniu premiery płyty (13.02) w gdańskim klubie Wydział Remontowy odbędzie specjalny koncert promocyjny, na którym zagra także poznańska formacja Eleanor Gray. Zespół zapowiada także kolejne koncerty promocyjne. Mechanism jest zespołem wykonującym muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego. Ich twórczość jest połączeniem ciężkich riffów gitarowych, przestrzennych klawiszy oraz melodyjnych wokali. Zadebiutowali w sierpniu 2010 roku na III edycji ProgRock Festival, gdzie zdobyli główną nagrodę.
Zagrali łącznie kilkadziesiąt koncertów i festiwali, m.in. EnMusic Festival (Nagroda Główna), MayDay Rock Festival (Nagroda Prezydenta Miasta), Battle of the Bands na Famie czy OpenAir Rock Festival. 13 lutego ukaże się ich debiutancka płyta Mechanism zatytułowana "Between The Words".

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Iron Media.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 01.03.2015

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019