O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 27 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Co nowego?

Hope - Hope

Popularna numetalowa grupa Hope, o której głośno było w ostatnim czasie choćby z uwagi na współpracę z Liroyem, przygotowuje się do wydania pierwszego oficjalnego albumu długogrającego. - Ta płyta, to właściwie trzynaście doskonałych singli - zapowiadają krążek muzycy. Oczekiwany debiut "da best of" zostanie wydany nakładem Fonografiki
Istniejący od 2006 roku Hope jest jednym z najpopularniejszych zespołów nurtu numetal/rapcore w Polsce, który zdążył już zyskać uznanie poza granicami naszego kraju, grając koncerty m.in. w Niemczech, Czechach, Rosji czy Japonii. Hope, póki co, ma na koncie mini-album "When the Patience Ends" z 2007 roku oraz EP-kę "Join the Gang" z 2010. Oba wydawnictwa zostały wydane razem w Japonii jako longplay zatytułowany "Join the Gang". Nowy album "da best of" światło dzienne ujrzy 22 listopada.
- Zawsze się zastanawiałem, dlaczego płyty wieńczące dokonania zespołów, czyli klasyczne ucinanie talonów nazywano "The best of." - mówi Kroto, wokalista Hope. - Przecież każda płyta powinna być najlepszą z najlepszych. Dlatego nasza najnowsza płyta nazywa się "da best of" i to uczciwa nazwa, bo daliśmy z siebie to, co najlepsze, wszystko co w nas siedziało przez tyle lat. Ta płyta, to właściwie trzynaście doskonałych singli - dodaje.
Album "da best of" powstawał w Izabelin Studio pod okiem Andrzeja Puczyńskiego i zostanie wydany nakładem Fonografiki. - Cieszymy się, że Hope zdecydował się na współpracę z nami - komentuje Damian Ekman z Fonografiki. - Śledzę i cenię twórczość chłopaków niemal od początku ich istnienia. Jestem przekonany o tym, że debiut Hope będzie jednym z najważniejszych w tym roku wydawnictw na scenie numetalowej w Polsce. I mam nadzieję, że nie tylko w Polsce. - dodaje.
Hope znany jest m.in. z bliskiej współpracy z Liroyem, w roku bieżącym zespół wystąpił na Polsat Sopot Festiwal, gdzie kultowy raper wykonał swoje największe hity lat 90' w aranżacji Hope.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: IRon Media.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 31.10.2014

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019