O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 27 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława

Co nowego?

Chaos Engine Reserach - The Legend Written by an Anonymous Spirit of SilenceInne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Iron Media.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 26.10.201429 września swoją premierę ma debiutancki album częstochowskiego zespołu Chaos Engine Research. Płyta o tajemniczym tytule "The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence" ukazała się na całym świecie!
Dzięki współpracy zespołu z wytwórnią Target Group/Mighty Music z Danii, album polskiej formacji dystrybuowany jest w takich wytwórniach, jak: Border (Szwecja), Indie (Norwegia), Supersounds (Finlandia), Plastic Head (Wielka Brytania), Soundworks/Season of Mist (Francja), Soulfood (Niemcy, Austria, Szwajcaria), Audioglobe (Włochy), Soundforge (Grecja), Mastertrax (Hiszpania), Recital/Fiomusica (Portugalia), Metal Mind (Polska), MVD (Stany Zjednoczone) oraz Nuclear Blast Records (cały świat). Wydawcą płyty na terenach wschodnich jest ukraiński label Metal Scrap Records. Album dostępny będzie również w formie cyfrowej za pośrednictwem serwisów takich jak iTunes, Wimp i Spotify. Prapremiera albumu odbyła się 27 wrześnie w częstochowskim klubie Teatr From Poland. Licznie zgromadzona widownia miała okazję wysłuchania na żywo całego albumu.
- Bardzo cieszymy się z faktu, że tak wiele osób przybyło na prapremierę albumu, koncert udał się wyśmienicie i miał bardzo dobry odbiór - komentuje Jacek Czekaj, basista zespołu. - Dziękujemy organizatorom, Anicie i Wojtkowi oraz zespołom Noise Dicks i Diagnoza, które uświetniło to ważne dla nas wydarzenie - dodaje.
- Jesteśmy teraz mocno skoncentrowaniu na koncertowaniu, chcemy odwiedzić jak najwięcej klubów, by promować nasz płytę i móc wyjść z muzyką do ludzi - mówi Jacek Adamczyk, wokalista zespołu. - Zaczynamy od 10 października koncertami w Warszawie i Sosnowcu a po nich do końca grudnia planujemy przejechać Polskę wzdłuż i wszerz. W styczniu planujemy odwiedzić Danię i Ukrainę a później pojawimy się na Wyspach z koncertami w Anglii, Irlandii i Szkocji. Jesień i zima zapowiadają się bardzo pracowicie, co niezmiernie nas cieszy i wciąż dodaje nowej energii.
"The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence" została zarejestrowana i zmiksowana w Studiu Perlazza przez Przemysława Wejmanna. Mastering wykonanł Tue Madsen w duńskim Antfarm Studio. Płyta zawiera 12 kompozycji układających się w album konceptualny.

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019