O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 15 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita

Co nowego?

The Toobes - Road to the Big Time

"Road to the Big Time" to tytuł najnowszego i długo oczekiwanego albumu zespołu The Toobes. Krążek pojawi się na rynku 25 października, zaś już dziś można posłuchać tytułowego singla w dwóch odsłonach!
"Road to the Big Time" będzie trzecim pełnogrającym albumem The Toobes. Znajdzie się na nim 11 utworów. Muzycy zapowiadają, że płyta będzie niespodziewanie melodyjna i że czuć w niej będzie brytyjskiego, rockowego ducha. - Wybraliśmy 11 piosenek - mówi wokalista zespołu, Stas Lomakin. - Jest to przede wszystkim płyta rockowa z niezwykłymi akcjami, tanecznymi bitami, mocnym bluesem i wzruszającymi balladami. Album zawiera kilka piosenek napisanych jeszcze w 2007 i 2008 roku, jednak opiera się głównie na niepublikowanym dotąd materiale - dodaje.
- Jest to piosenka o artyście, osobowości twórczej, który ciągle poszukuje. Oczywiście, jest to w pewnym sensie utwór o nas - kontynuuje Lomakin. - Podoba nam się takie życie, cały czas jesteśmy w drodze, w trakcie tworzenia nowych piosenek. Na singiel wybraliśmy ten utwór błyskawicznie, bez zastanawiania się, ponieważ cały album otrzymał nazwę tej piosenki - dodaje.
The Toobes pracowali nad albumem "Road th the Big Time" przez niemal dwa lata w przerwach pomiędzy koncertami. Choć płyta powstawała w Polsce, zespół nagrał ją w ojczystej Białorusi, w mińskim studio MapleTree.
Koncertowa premiera albumu odbędzie się 20 listopada w klubie PrimeHall (Mińsk), w ramach wspólnego koncertu The Toobes i Akute. Tydzień później, 27 listopada, zespół zaprezentuje album na koncercie w warszawskiej Proximie.
The Toobes to pochodzące z Białorusi rockowe trio, które od ponad dwóch lat podbija polski rynek muzyczny. Wysokoenergetyczny rock inspirowany dokonaniami największych formacji w historii rocka zjednuje Toobsom coraz większą rzeszę fanów. Zespół cechuje bardzo charakterystyczne i indywidualne brzmienie, które sami muzycy określą mianem Rock Sport. Białoruski fenomen ma na koncie setki rewelacyjnie przyjętych koncertów, w tym supporty takich gwiazd, jak Deep Purple (od których otrzymali w prezencie gitarę!), Franz Ferdinand, Beady Eye (ex-OASIS) oraz wspólną trasę z The Offspring (Kijów, Mińsk, Moskwa).
The Toobes pasmo swoich sukcesów rozpoczęło od zwycięstwa w szwedzkim konkursie BandScan, które zagwarantowało formacji udany tour po tym kraju. Od tamtej pory zespół zwyciężał niemal wszystkie konkursy i przeglądy, w których brał udział, w tym kilkanaście na przestrzeni minionego roku w Polsce. Zespół ma na koncie dwie płyty ("Hello" z 2009 oraz "My Generation" z 2010), aktualnie pracuje nad trzecim albumem, który światło dzienne ujrzy w roku 2014. Rosnąca popularność grupy sprawia, że The Toobes gra nawet po kilka koncertów tygodniowo. Sceniczne występy zespołu to prawdziwa erupcja rockowej energii - działają, jak wehikuł czasu przenoszący wprost do lat, gdy rock`n`roll budził najwięcej emocji i w swojej najczystszej postaci potrafił stworzyć nową generację.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Iron Media.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 05.10.2014

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019