O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 20 Lipiec 2019 r. Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Co nowego?

Gorzki - Inter Arma Caritas

Trzydzieści cztery polskie gwiazdy, piętnaście gwiazd amerykańskich, takim wynikiem gości na swojej płycie pochwalić może się raper Gorzki (Krzysztof Gorzkiewicz), którego nowy album "Inter Arma Caritas" ujrzał właśnie światło dzienne. Płytę kupić można w sklepie internetowym www.sklep.nowanadzieja.com.pl , stworzonym przez fundację "Nowa Nadzieja" zajmującą się dziećmi dotkniętymi przez autyzm, bowiem to właśnie na terapię tych dzieci raper w ramach swojego projektu "Pomaganie jest trendy" postanowił przekazać całkowite dochody ze sprzedaży swojego albumu.
Na płycie usłyszymy gościnnie takie postacie polskiej sceny jak Krzysztof Cugowski, Beata Tadla, Alicja Węgorzewska, Bohdan Łazuka, Jerzy Połomski, Andrzej Dąbrowski, Stanisław Soyka, Michał Wiśniewski, Asia Ash, Michał Rudaś czy Radek Liszewski z zespołu Weekend, nadto usłyszymy na niej gwiazdy zza oceanu, takie jak Snoop Dogg, D12, Jurassic 5, Truth Hurts, Mr.Complex, Kokane, Medusa, Kurtis Blow, Prodigal Sunn czy Dilated Peoples. Dla koneserów rapu, atrakcją może okazać się także udział w nagraniach Mopreme Shakur brata nieżyjącej już ikony hip hopu 2 Pac'a, czy Curtis Young - syna legendarnego Dr.Dre.
"Chciałbym, aby moja nowa płyta poprowadziła słuchaczy przez różne nurty muzyczne od jazzu, po muzykę klasyczną, klubową czy hip hop, w ten sposób chciałbym dać poznać siebie, wciąż szukającego nowych inspiracji i pomysłów na styl. Od czasu mojego debiutu z Elitą Kaliską w 1999 roku, przybyło mi lat oraz doświadczeń, co po części pokazałem już na swojej ostatniej płycie "Kontrawersja" w 2008 roku, myślę, że ten album jest jeszcze bardziej dojrzały i przemyślany. Pisząc go inspirowałem się swoim życiem, nastrojami, a także w wielu przypadkach jak choćby w utworze "Odnajdziemy się" chciałem oddać hołd mojej narzeczonej, która te moje przemiany musi na bieżąco znosić" - mówi Gorzki.
"Cieszę się, że przy okazji projektu Pomaganie jest trendy udało mi się pozyskać na płytę takie gwiazdy jak Snoop Dogg, czy Kurtis Blow, to absolutne spełnienie marzeń z dzieciństwa, ale też za wielki wkład w ten sukces podziękować muszę Marcinowi Nierubcowi i Robertowi Madziarzowi, bez którego marzenia te nie mogłyby się urzeczywistnić" - dodaje raper
Produkcją muzyczną płyty zajęli się najzdolniejsi kompozytorzy młodego pokolenia w osobach Marcina Nierubca, RobGitarnika, Dreamer'a , Jakuba Żaka czy Bezika z formacji GrooveBusterz.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Nowa Nadzieja.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 01.07.2014

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019