O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 25 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Co nowego?

Kafar - Panaceum

Kafar, współtwórca ulicznej ekipy Dixon37, został zakontraktowany przez Step Records na wydanie solowej płyty. Raper pracuje obecnie nad albumem "Panaceum", który ukaże się po wakacjach. Aby informować na bieżąco słuchaczy o postępach w pracach, muzyk założył konto na portalu społecznościowym facebook.com. Kafar na fb:
Kafar to warszawski raper wywodzący się z ulicznej ekipy Dixon37. Początki ursynowsko-mokotowskiej grupy datowane są na 1999 rok, wtedy też Kafar zaczął nagrywać pierwsze utwory. Po 15-latach przygody z hip-hopem muzyk zdecydował się na solowy projekt:
iero teraz czuję, że zrobię to na wysokim poziomie, dopiero teraz czuję, że uniosę ciężar solowego projektu. Oczywiście, mogłem nagrywać solówki o niczym co pół roku i cieszyć się z miana dinozaura polskiego rapu, który nic do niego nie wniósł ale nie chcę oszukiwać ani siebie ani ludzi, którzy ufają mi i moim zwrotkom. Zrobię to po swojemu, od początku do końca. Tego możecie być pewni! - powiedział nam raper.
k współpracował z takimi osobami jak: Ero, Siwers, Paluch, Peja, Bonus RPK, Dudek RPK, Lukasyno, Sokół, O.S.T.R., Firma, Wilku, Bilon, Żary, Włodi, Pjus, Miodu (Jamal), Wigor (Mor W.A.), Pono (Zipera), Fundacja #1 oraz z wieloma składami z hip-hopowego podziemia.
oczątku 2014 roku Kafar podpisał kontrakt na solowy album z wytwórnią Step Records. Muzyk obecnie pracuje na krążkiem pt. "Panaceum", na którym usłyszymy ścisłą czołówkę polskiej sceny. Projekt wedle zapowiedzi ma ukazać się na jesień 2014 roku.
o "Panaceum" będzie kontynuacją tego, co robię z Ekipą Dixon37. Pewne rzeczy się nie zmieniają. Wciąż walczymy o prawdę naszym rapem, wciąż wierzymy w te same ideały, choć świat tak usilnie chce nam udowodnić, że nie mamy racji. Młodzi ludzie nam ufają, bo słyszą prawdziwe historie nawijane pod niesamowite bity. To Oni po "Lot na całe życie" czekali ponad 5 lat na "OZNZ" i jestem pewny, że się nie zawiedli. Teraz czas na "Panaceum" z dedykacją dla naszych wytrwałych słuchaczy!" - mówi raper. "Panaceum" - czyli lek na wszystko, a więc lek dla polskiej sceny. Zanim zaczniemy się leczyć potrzebna jest diagnoza, wykrycie wirusa a potem jego unicestwienie. Niby wszyscy wiedzą, jaka choroba toczy naszą kulturę, ale albo udajemy, że tego nie widzimy albo jesteśmy ślepi. Ja to widzę i reaguję na to solowym projektem!" - kończy Kafar.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Step Records.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 20.03.2014

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019