O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maj 2019 r. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Co nowego?

Maze Of Sound - Forest

Na albumie znajdzie się osiem autorskich utworów zespołu. - Chcemy zaprezentować na niej prawie wszystkie utwory, które obecnie gramy podczas naszych koncertów. - mówi Kuba Olejnik, wokalista Maze Of Sound. - Bardzo zależy nam na tym, aby na płycie można było usłyszeć nasze oryginalne brzmienie i styl 'maze of sound'. Mamy nadzieję, że nam się to uda. Album przeniesie słuchaczy w świat muzycznej magii, fantazji i groteski, która zderzy się z rzeczywistością. Zaklinacz Deszczu, Szalony Kapelusznik czy Tajemnicza Wiedźma rzucą na nas swoje zaklęcia. Dzięki albumowi Maze Of Sound będziecie mogli zajrzeć i przejść na drugą stronę lustra! - zachęca.
Jednym z utworów na nowej płycie będzie singiel "Forest". Utwór miał swoją premierę 25 stycznia na falach amerykańskiego radia Artist First. - Singiel "Forest" nagraliśmy w łódzkim FF Studio - kontynuuje Kuba Olejnik, wokalista Maze Of Sound. - Realizacją nagrania zajęli się Robert Polus i Przemek Kuczyński. Mieliśmy przyjemność pojawić się w amerykańskim Artist First Radio, gdzie przez blisko godzinę telefonicznie rozmawialiśmy o naszej muzyce ze Scottem Zelasko. Zrobiliśmy tam premierę naszego najnowszego singla "Forest". Scott zaprezentował też słuchaczom cały materiał z EP-ki "Man In The Balloon". "Forest" jest w tej stacji cały czas promowany, zaś zapis audycji dostępny jest na stronie www.artistfirst.com.
"Forest" staje się coraz bardziej popularny. - Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, ponieważ zaraz po umieszczeniu "Foresta" na YouTube, zaczęli do nas zgłaszać się różni dziennikarze muzyczni z propozycją prezentacji utworu w swoich stacjach radiowych i listach muzycznych - mówi Rafał Galus, gitarzysta grupy. - Singiel był i jest grany w takich stacjach radiowych, jak: ArtistFirst Radio (USA), Radio Stafford i Radio Verulam (UK), Radio PiK (Polskie Radio Pomorza i Kujaw), Radio KRK (Kraków), Radio RockTime, Proradio i innych.
Zespół Maze Of Sound (Labirynt dźwięku) powstał w lutym 2012 roku w Łodzi. Ma już na swoim koncie sukcesy na gruncie rockowych festiwali. Grupa wystąpiła w wielu renomowanych miejscach w Polsce: Wytwórnia, Scenografia, Lizard King (Łódź), Sztuki i Sztuczki, Fonobar (Warszawa), klub Oskard w Koninie, Zamek Kazimierzowski w Przemyślu czy Od zmierzchu do świtu (Wrocław) oraz na koncertach plenerowych i charytatywnych (np. scena główna WOŚP 2012 w Pabianicach). W styczniu 2013 Maze Of Sound nagrał EPkę "Man in the balloon" zawierającą 3 kompozycje: "Rain Charmer", "Animal" i "Man in the balloon".

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Iron Media.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 28.02.2014

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019