O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 18 Lipiec 2019 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Co nowego?

Kari Amirian - Wounds And Bruises

KARI (Kari Amirian) doskonale znana publiczności z pięknie skomponowanych melodii i delikatności wypełniającej pierwszy album "Daddy Says I'm Special", powraca z drugą płytą. Dziś artystka odsłania nie tylko muzyczną stronę nowego krążka "Wounds And Bruises" ale także stronę wizualną projektu, która powstała za sprawą duetu artystycznego Zuza Krajewska & Bartek Wieczorek.
Już przy okazji debiutu Kari, stało się jasne, że oprócz perfekcjonizmu muzycznego, równie dużą wagę przykłada ona do warstwy wizualnej swoich projektów. Jej stylizacje, zawsze pozostają w konwencji muzyki, którą sama tworzy, a w pracy stawia przede wszystkim na dokładność i wyobraźnię. Dziennikarz modowy Marcin Różyc określił KARI jako "jedną z najlepiej ubranych, młodych, polskich piosenkarek". Zachwyciła się nią m.in. również Ania Orska:
"Styl Kari idealnie koresponduje z powietrzem, dźwiękiem i delikatnym rytmicznym ruchem jej ciała na scenie. Jej styl odzwierciedla jej własna wrażliwość, ale jednocześnie niczego nie udaje. Myślę, że trzeba mieć w sobie mnóstwo stylu, smaku i klasy, by nie pędzić ślepo za trendami i umieć wydobyć drobne szczegóły tego czym moda jest dla nas teraz. Bez wątpienia Kari sie to udało! Delikatna, zawsze oryginalna i swobodna jak jej muzyka."
Kari do współpracy przy najnowszym albumie "Wounds And Bruises" zaprosiła Zuzę Krajewską i Bartka Wieczorka, najbardziej rozchwytywanych fotografów o ugruntowanej międzynarodowej renomie, zdobywców licznych nagród branżowych. Przed ich obiektywem stanęli m.in.: Beata Tyszkiewicz, Magda Cielecka, Marysia Peszek, Michał Żebrowski, Marcin Prokop, Muniek Staszczyk, i wielu innych. Sesja okładkowa powstała we współpracy ze stylistką Mają Naskrętską, która tworzy sceniczny wizerunek Kari od początku jej muzycznej działalności.
"Album "Wounds And Bruises" jest bardzo intymnym wyznaniem. Obnażam w nim swoje słabości i zmagania, co podkreśla także okładka. Tytułowe"rany i siniaki" symbolizują trudne doświadczenia, które weryfikują i kształtują charakter. Blizny jakie po nich pozostają, czynią nas silniejszymi."
Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa Nextpop Songwriters' Label. W sprzedaży od 3 grudnia. Na tydzień przed oficjalną premierą będzie można przesłuchać cały materiał na portalu Interia.pl, a jako przedsmak już od dziś, artystka prezentuje fragmenty wszystkich utworów w teaserze albumu:
Zuza Krajewska wspólnie Janem Holoubkiem (zdjęcia) wyreżyserowała również teledysk do singla "Hurry Up" promującego nową płytę Kari. Efektem ich wspólnej pracy jest niezwykła spójność estetyki teledysku i identyfikacji wizualnej całego albumu z tekstami oraz odważnym, głębokim i dojrzałym brzmieniem "Wounds And Bruises".

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Mood Production.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 29.11.2013

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019