O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 23 Sierpień 2019 r. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży

Co nowego?

Adee - Dla ziomali rap

Dziś (27.02) swoją premierę ma debiutancka płyta młodego rapera Adee zatytułowana "Dla ziomali rap". Album został wydany nakładem RW Records. Dostępny jest już preorder płyty, zaś od dziś przez dwa dni możliwy jest także odsłuch całości online.
Album "Dla ziomali rap" jest skierowany głównie do moich rówieśników, czyli młodych ludzi, którzy zaczynają dopiero ogarniać dojrzałość - tłumaczy Adee. - Pokazuję na nim, o ile ciekawsze staje się życie, kiedy człowiek robi to, co kocha, kiedy ma jakąś pasję. W tych czasach nie dało się oczywiście pominąć kwestii finansowych, zajawka kosztuje a pieniądze nie leżą na ulicy. Jednak można się rozwijać, nie zarabiając na muzyce a tylko inwestując w nią. Jest szansa, że kiedyś to zaowocuje. Poza tymi kwestiami, poruszyłem też proste tematy z życia codziennego, gdyż chciałem podzielić się wnioskami z moimi słuchaczami. Na krążku nie ma wszelkiego rodzaju złożonych metafor, filozofii wyjętych z portali i słów, których znaczenia nie rozumiem - skupiłem się na treści i prostym, jasnym formułowaniu swoich myśli. Szczerość i janość wypowiedzi to coś co cenię w muzyce najbardziej od zawsze i nie omieszkałem napisać także o tym. Do współpracy zaprosiłem jednego z moich pierwszych idoli, którego styl cechują właśnie te dwie cechy, Boxiego - znanego ze składu 834. Tak powstał utwór "Słowo". W jednym z numerów gościnnie udziela się także młody raper Nyskiej formacji South Blunt System a także dwaj reprezentanci lokalnej sceny rapowej - Krusz i Cornolio. Za scratche i cuty odpowiedzialny jest DJ Danek, z którym współpracę nawiązaliśmy za pośrednictwem wytwórni Step Records - dodaje.

Tracklista:

1.Introwizacja (Autentyczność) (Cuty Dj Danek)
2.Dla ziomali rap
3.Niedoceniani ft. South Blunt System, Krusz
4.Bez pośpiechu (Cuty Dj Danek)
5.Choć raz
6.To było piękne (Cuty Dj Danek)
7.(Nie)mały problem ft. Cornolio
8.16 wersów
9.Poważny plan
10Słowo ft. Boxi (Cuty Dj Danek)
11.Nie znają mnie
12.Żyję jak lubię
13.Na zakończenie

Przypomnijmy, że Adee podpisał swój pierwszy kontrakt z wytwórnią RW Records. - Wytwórnia RW Records powstała z myślą o promocji przede wszystkim młodych, utalentowanych artystów - tłumaczy Robert Woźniak, szef RW REcords. - Szybko zainteresowaliśmy się Adee, gdyż jest to niezwykle płodny muzyk o naprawdę olbrzymim potencjale - dodaje.
Adee zajął się rapowaniem już jako kilkunastolatek. Pierwsze składy, w których tworzył to Infekcja i Spółka Akcyjna. Razem ze Spółką Akcyjną nagrał nielegal "AtoMiStyka mixtape" i niedługo potem swoją pierwszą solową EP-kę zatytułowaną "Mówię, że błądzę". Muzyk szybko postanowił postawić na rozwój solowy. Liczne udziały w lokalnych koncertach oraz zaproszenia na featuringi zaowocowały zwiększonym zainteresowaniem i ostatecznie podpisaniem w roku bieżącym kontraktu z RW Records. Spodziewana premiera pierwszej solowej płyty Adee to 27 luty 2013 roku.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Iron Media.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 10.03.2013

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019