O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 23 Sierpień 2019 r. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży

Co nowego?

Joanny Vorbrodt - Nie Ma Przypadków

Joanny Vorbrodt od 4 lutego 2013
4 lutego br. do sklepów muzycznych w całej Polsce trafi Debiutancki album Joanny Vorbrodt pt.: "Nie Ma Przypadków". Na płycie znalazło się 15 kompozycji, bedących połączeniem poetyckich tekstów z eksperymentlną muzyką i alternatywnym brzmieniem.
Artystka jest autorką i kompozytorką wszystkich utworów. Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa LUNA MUSIC... Joanna Vorbrodt śpiewa od zawsze. Już w wieku 4 lat dokonała pierwszych nagrań. Efekt wokalnych popisów artystki z tego okresu można również usłyszeć na płycie "Nie ma przypadków". Jej fonograficzny debiut przypadł na rok 2011, kiedy na przygotowanej przez Piotra Kaczkowskiego płycie prezentującej młodych artystów "Minimax.pl 6" artystka zaprezentowała utwór pt. "Obudź się. Warszawa".
Płyta "Nie ma przypadków" to poetyckie teksty z delikatną doza ironii, w otoczeniu elektroniki i minimalistycznych gitar, zaprezentowane w oryginalnych aranżacjach. Na albumie znalazły się dobrze znane słuchaczom Programu 3 Polskiego Radia utwory takie jak m.in.:"Idą górniki drogą", " Odnajdziesz mnie tam", "Pomyśl o mnie czasem", "5.48 Magiczna godzina powrotów" czy "Znaki".
"Nie ma przypadków" - posłuchajmy !!!
Joanna Vorbrodt nie lubi szufladkowania. Jak sama o sobie mówi: "Obserwuję rzeczywistość, piszę teksty i komponuję na warszawskim Tarchominie, śpiewam.lecz w duchu chyba jestem perkusistką, ponieważ jak każdy muzyk grający na tym instrumencie, mówię raczej niewiele..."
Artystka odnosiła sukcesy już wcześniej - w 2009 roku jej piosenka "Nie jestem OnLine" po trzytygodniowym okupowaniu czołowego miejsca, zajęła drugie miejsce w regionalnym etapie ogólnopolskiego konkursu Polskiego Radia "Przebojem na antenę 2009".
W twórczości Joanny Vorbrodt ważne miejsce zajmuje poezja. Publikowała m.in. w Migotaniach i Przejaśnieniach, Potrecie, Magazynie Materiałów Literackich CEGŁA, Gazecie Kulturalnej, Akancie, kwartalniku kulturalnym OBOK, Arkuszach Literackich Stowarzyszenie Twórców Wszelakich, Polskim Kulturalnym Podziemiu, a także w Wydawnictwie Poeci Polscy.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Luna Music.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 20.02.2013

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019