O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 12 Grudzień 2019 r. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Co nowego?

Holly Blue - First Flight

Holly Blue to 18-letnia wokalistka i pianistka Sonia oraz znany m.in. z grup Marians i Gutierez muzyk i producent Emil Blant. Mysłowicki zespół na razie popularny jest głównie w internecie - teledyski do piosenek "Tic-Tac Sound" (promowała prestiżową kompilację "Sealesia 2"- zbiór najlepszych utworów zespołów z Woj. Śląskiego) i "Lemon" łącznie zobaczyło już ponad 100 tysięcy osób. Dziś w internecie można już zobaczyć pięć teledysków zespołu (wszystkie na www.youtube.com/falamiwydawca )- artyści pracują nad kolejnymi. Zespół Holly Blue to nowa gwiazda z Mysłowic. Jego wokalistka ma 18 lat i wszelkie predyspozycje, by odnieść wielki sukces. Sonia jest piękna, utalentowana i pisze cudowne, anglojęzyczne piosenki. Grały je już rozgłośnie radiowe w całym kraju, pisały o nich największe krajowe media. Zespół otrzymał zaproszenia na kilka ogólnopolskich i lokalnych festiwali. Pierwszą oficjalną opinię o płycie wygłosił Jurek Owsiak: - Nie dość, że płyta pięknie wydana, to muza doskonale zaśpiewana. Brzmi bardzo fascynująco, przywołując takie piosenkarki jak Dido - powiedział m.in.
Płyta "First Flight" ukazała się nakładem prowadzonego przez Marcina Babko wydawnictwa Falami, które w ciągu dwuletniej działalności wydało 12 płyt (wszystkie zyskały znakomite oceny i recenzje - nie tylko w branży muzycznej). Niedawno zostało finalistą "Śląskiej Rzeczy" - prestiżowego konkursu w dziedzinie projektowania i dizajnu. Koncertowa prapremiera debiutanckiej płyty Holly Blue odbyła się 23 listopada 2012 na Europejskich Targach Muzycznych.
Grudzień 2012 to m.in. wspólne koncerty z Selah Sue (Holly Blue jest oficjalnym supportem na polskiej trasie belgijskiej gwiazdy pop), polskimi artystami (Myslovitz, Ania Dąbrowska) i występy w mediach (m.in. na żywo w "Dzień Dobry TVN"). Premiera handlowa płyty "First Flight" 21 stycznia 2013 r. Dystrybucja: Sonic.
Na płycie znalazło się 9 premierowych utworów autorskich, dwie alternatywne wersje singli "Tic-Tac Sound" (elektryczna) i "Lemon" (akustyczna) oraz cover przeboju "'74-'75" The Connells. Całość jest anglojęzyczna. Muzyka zespołu, określana jako intelligent pop, ma własny, unikatowy klimat, charakteryzujący się subtelnym głosem Holly oraz oryginalnym brzmieniem i aranżacjami.
Pierwszy, limitowany nakład płyty (1000 egz.), ukazuje się w specjalnej szacie graficznej, autorstwa na stałe współpracującej z Falami artystki intermedialnej, Marty Frank. W nawiązaniu do nazwy zespołu (Holly Blue to egzotyczny motyl), album przypomina klaser na motyle. Dołączono nawet lupkę powiększającą, dzięki której można m.in. poznać teksty zespołu i obejrzeć kilka motylich transformacji wokalistki.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Falami.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 10.02.2013

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019