O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 16 Lipiec 2019 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Co nowego?

Andrzej Nowak - Złe Psy - Polska

Andrzej Nowak, lider Złych Psów i założyciel TSA od ponad tygodnia przebywa w szpitalu w Krakowie. Informacja o złym stanie zdrowia Nowaka obiegła niemal wszystkie media w kraju. Artysta czuje się jednak coraz lepiej i zapowiada szybki powrót na scenę!
- Czuje się znacznie lepiej, czeka mnie co prawda jeszcze seria badań, ale jestem dobrej myśli - mówi Andrzej Nowak. - Lekarze ze szpitala wojskowego czynią dosłownie cuda, a opiekę mam tu wyśmienitą. Chciałbym im szczerze podziękować. Uratowali mi życie. Korzystając z okazji, wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy odpowiedzieli na apel o tym, że potrzebuje krwi. Dopiero kilka dni temu zdałem sobie sprawę, że ta spontaniczna akcja spowodowała, iż oprócz mojego, uratowano kilkanaście istnień ludzkich. To coś wspaniałego. Dziękuję wszystkim.
Zapytany o koncert, Nowak deklaruje powrót do czynnej gry już pod koniec września. - Jestem gotowy! W Każdej chwili. To moje życie. Na pewno kilka tygodni to potrwa. Wiem, że mój manager działa i prawdopodobnie już pod koniec września wrócimy do życia koncertowego. Tutaj mam dużo czasu na przemyślenia i powstaje w mojej głowie wiele ciekawych pomysłów. Myślę już o kolejnej płycie, o płycie akustycznej, mam jeszcze naprawdę wiele do zrobienia i setki koncertów do zagrania. Nowaka nie da się łatwo złamać. Sukces ostatniego krążka i utworu "Urodziłem się w Polsce" utwierdził mnie w przekonaniu, że to, co robię ze Złymi Psami, to właściwa droga - dodaje.
Przypomnijmy, w marcu bieżącego roku zespół Złe Psy Andrzeja Nowaka po dziesięciu latach od debiutu wydał nakładem RDS Music płytę "Polska (urodziłem się w Polsce)". Wśród muzyków nagrywających album znalazł się między innymi basista Scorpions, Paweł Mąciwoda, będący współzałożycielem zespołu i koncertującym z nim w każdej wolnej chwili. Album szybko stał bardzo popularny w całym kraju, pikanterii wydawnictwu dodała odmowa emisji tytułowego utworu w Polskim Radiu Opole.
- Andrzej to twardziel - komentuje Jacek Adamczyk, menedżer Złych Psów, właściciel agencji RDS Music. - I jak na Psa przystało, wszystko goi się na nim . jak na psie! - żartuje. - Jest pełen wiary i optymizmu, zresztą jak my wszyscy. Dla mnie nieprawdopodobnym szokiem był odzew na akcje oddawania krwi. To coś nieprawdopodobnego. Drugi szok to pierwsza wizyta u Andrzeja w Szpitalu. Ponieważ w dniu, w którym się to stało byłem w podróży, kilkaset kilometrów od Śląska dotarłem do szpitala dopiero w poniedziałek. Nowak oczywiście chciał zaraz wracać do domu ze mną!!. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za listy , maile, telefony - dodaje Adamczyk.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Iron Media.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 09.09.2012

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019