O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 18 Lipiec 2019 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Co nowego?

Clint - Clintesencja rapu

To drugi solowy album rapera CLINT'a , który konsekwentnie, będąc w ciągłym twórczym progresie kroczy obraną przez siebie ścieżką tworząc ''prawdziwy rap'' -czyli przeciw wagę do mętnej zamulonej ściemy, jak sam mówi nie interesuje go tworzenie hip-hopolowej papki! CLINT lubi mocne brzmienie, ostre teksty toteż album utrzymany jest właśnie w takich klimatach.
BIO:
CLINT- Tworzy i mieszka w Tarnowie. Lata 90' to okres kiedy zafascynowany hip-hop'em zza oceanu postanawia sam zacząć tworzyć. Przyjmuje pseudonim ''Capricious'', zaczyna pisać pierwsze teksty które nagrywa na dostępnym wówczas sprzęcie! Następnie zakłada skład pod nazwą ''Gangsters'' której członkiem staje się '' Ice Onion'' kolega z dzielnicy. Kolejnym progresem w działalności rapera jest założenie wraz z bratem pseudonim ''Rassberry'' obecnie ''Cristianus'' składu ''C.C.R''(Crazy Cru Rappers) którego członkami stają się również '' Ice Onion '' oraz ''Eazy Wafel''.W ten oto sposób na dzielnicy Strusina usłyszano pierwsze Hip-hop'owe brzmienia składu ''C.C.R''.Raper CLINT z bratem oraz kolegami z zespołu byli pionierami na dzielnicy którzy nie tylko chcieli słuchać ale również tworzyć Hip-hop! Po dłuższej wspólnej twórczości skład C.C.R przestaje wspólnie działać .CLINT ponownie zaczyna tworzyć solowe projekty ,tym razem przyjmuje pseudonim ''WILD'' ,jest to ostatnia prosta po której następuje zawieszenie twórczości. Po kilku latach przerwy w 2009r. raper powraca ponownie, już jako CLINT tworzy głównie solowe projekty, owocem tego jest debiutancki album ''CLINT-Fight Life''
Twórczość CLINT'a to echo otaczającego go świata, on tylko bierze przetwarza to i puszcza w świat w formie Hip-hop'owego brzmienia, jako wieszcz rzeczywistości mówi o tym co widzi, co go spotyka, często wyrażając to w sposób bez kompromisowy, szorstki, dobitny.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: CLINT.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 21.02.2012

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019