O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 18 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Co nowego?

W sieci kobiecych hitów - składanka

"W sieci kobiecych hitów" to kolejna, przebojowa składanka od Wirtualnej Polski. Na dwupłytowym wydawnictwie znalazło się 40 utworów, śpiewanych przez najpopularniejsze artystki ostatnich lat.
"W sieci kobiecych hitów" to idealna pozycja na jesienne wieczory, dla wszystkich, którzy lubią dobrą muzykę, a zwłaszcza piękny, kobiecy wokal. WP już po raz drugi oddała w ręce swoich użytkowników płytę z największymi przebojami, które wybrane zostały na podstawie tego, czego najczęściej słuchają internauci. Są tu same hity, choć tym razem tylko w wykonaniu utalentowanych artystek.
Na album składa się 40 utworów. To różnorodna płyta: bawi, wzrusza, ale, co najistotniejsze, ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii. Jest wyjątkowa, jak serwis kobieta, który już od 5 lat jest dla Polek jednym z ulubionych miejsc w Sieci. Jestem przekonana, że dzięki tej sporej dawce dobrych brzmień płyta przypadnie do gustu wszystkim, zarówno kobietom, jak i miłośnikom kobiet - mówi Estera Gabczenko, Kierownik Działu Serwisów Kobiecych Wirtualnej Polski.
Na płycie znalazły się przeboje takich artystek jak Jennifer Lopez, Rihanna, Nelly Furtado, Lady Gaga czy Erykah Badu. Są tu zarówno nastrojowe ballady, jak i energiczne hity - znane i lubiane.
Pierwszy krążek od WP, który ukazał się w czerwcu tego roku, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Trudno nie wieszczyć sukcesu drugiej płycie - jeszcze bardziej przebojowej i idealnie dopasowanej do gustu użytkowników WP, czyli odbiorców składanki - mówi Anna Szuszkiewicz, Specjalista ds. Marketingu Wirtualnej Polski.
"W sieci kobiecych hitów" można nabyć w dobrych sklepach muzycznych na terenie całej Polski. Jest też dostępna na tanio.pl. Wydawcą płyty jest Magic Records.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: WP.PL.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 04.10.2011

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019