O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 24 Czerwiec 2019 r. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Co nowego?

Ewelina Flinta - Przeznaczenie

Koniec lat 60. to cudowne lata, kiedy muzyka rockowa miała swój najlepszy czas. Ten klimat pragnie wskrzesić na swojej debiutanckiej płycie Ewelina Flinta. Płyta bedzie zdecydowanie rockowa. "Moge zaśpiewać delikatne balladki, ale... nie za dużo. Moja muzyka musi być pełna energii " - mówi Ewelina. "Chciałabym, żeby ludzie dobrze się czuli słuchając mojej płyty.
Pamiętajcie: trzeba wierzyć we własne siły! Prawda jest taka, że jeśli się naprawdę czegoś chce, to można zrobić wszystko!!!"
Prace nad płytą trwają w studio producenta krążka, Tomasza Bonarowskiego w Gdańsku. Ewelina zaśpiewa piosenki różnych autorów, wśród nich: Wojtka Kuzyka, Jarka Chilkiewicza, Marka Tysperai, Mirko Vokumanovica. Album ma się ukazać 25 kwietnia, sama jest współautorem dwóch kompozycji i autorką trzech tekstów.Na płycie znajdzie się duet: piosenka pt."Nadzieja" zaśpiewana z Arturem Gadowskim i zespołem Ira a także "Respect" z repertuaru Arethy Franklin.
W życiu pomagają jej Dobre Anioły. Wśród nich: starsza siostra, dzięki której uwierzyła we własne siły, tajemniczy Anioł Stróż i całe zastępy małych aniołków obłaskawiających dla niej korzystne, sprzyjające chwile.
"Szcześliwy przypadek prowadzi mnie przez życie" - mówi Ewelina. Jednak to fantastyczny głos, który zapamiętał każdy, kto choć raz ją usłyszał, sprawia, że Ewelina Flinta zapada wszystkim na długo w pamięć.
Subtelna, ciepła osóbka o wielkich możliwościach wokalnych i urzekającym stylu bycia, z pewnością na dobre zagrzeje miejsce wśród największych polskich wokalistek. Już dawno nie objawił się w Polsce tak wspaniały rockowy głos!
Muzyka jest pasją, której Ewelina podporządkuje wszystko. Jako swoich ulubionych wykonawców wymienia: Tinę Turner, Janis Joplin, Led Zeppelin, Pearl Jam, Alice in Chains, Eve Cassidy i Alanis Morissette. Krótko mówiąc najbardziej lubi prawdziwie rockowe granie.
Do muzyki ciągneło ją od najmłodszych lat: "W szkole widać było, że mam zapał do śpiewania, ale anonimowe występy z chórem nie były dla mnie, bo ja zawsze chciałam wyrwać się przed szereg..."
W szkole śpiewała w paru zespołach, jednak na szersze wody wypłyneła jako wokalistka Surprise. Przez chwilę myślała, że trzeba mieć tzw. porządny zawód, zastanawiała się, czy nie pójdzie na prawo (stańmy w obronie uciemiężonych!), próbowała germanistyki (to nie był dobry wybór). Muzyka wygrała ze wszystkim! Wszystko zaczęło się od fantastycznego wykonania Piece of My Heart z repertuaru Joplin. Swoją interpretacją porywała co raz to nowych Dobrych Aniołów, którzy pomagali jej forsować kolejne drzwi do sukcesu. Tak w wieku osiemnastu lat zachwyciła publiczność na Przystanku Woodstock, wystepowała jako support przez Mickiem Tylorem, że niedługo potem koncertowała wraz z zespołem w Stanach.
Kolejny dobry duch namówił ją, by spróbowała sił w przesłuchaniach do Teatru Buffo - i oczywiście udało sie. A potem Anioł Stróż poprowadził ją na casting Idola. I znów - nastąpiło ogólnopolskie olśnienie.
Ewelina zapadła w pamięci wszystkich widzów, którzy choć raz usłyszeli jak śpiewa. Zajęła 2-gie miejsce. W programie nie dałam sobie nic narzucić, miałam swój cel i kierunek. Trudno by im było mnie zmienić. W teatrze Buffo zastanawiałam się, czy jeszcze jestem coś warta, ale w Idolu odzyskałam pewność siebie, że przecież warto iść w tym kierunku. W kierunku muzyki rockowej.
W chińskim horoskopie Ewelina to Koza - właśnie zaczyna się jej rok! Stanie się tak, nie tylko za sprawą gwiazd, ale i nowej, debiutanckiej płyty!
Tracklista:
Goniąc za cieniem
Tajemnice
Nie wiesz nic
Żałuję
Respect
ICQ
Moja sprawa
Przeznaczenie
Nie obecna
Wiary nie masz
Wolna
Agape
Nadzieja
Niepodobna

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: BMG Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 19.04.2003

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Temat: Ewelina to fajna dziewczyna

Opinia: Lubię Ewelinę ponieważ jest miła i ponieważ ją lubię.

Podpis: Bogusia

Adres e-mail: bogdzia_c@yahoo.com

dodano: Piątek, 25 Kwiecień 2003 r.

Temat: Ewelina

Opinia: Ewelina jest osoą spokojna nie jak Szakira taka wywloka jest Szakira

Podpis: Ania winnicka

Adres e-mail: mzg@mzg.pl

dodano: Sobota, 26 Kwiecień 2003 r.

Temat: spox

Opinia: ewelina choc pcha sie do przodu to jest luzik, naprawde jest wysmienita ta piosenka.,, żałuje że cie znałam......" po prostu full wypasik!!

Podpis: dzidzia

Adres e-mail: dzidzia_zajebka@tlen.pl

dodano: Wtorek, 29 Kwiecień 2003 r.

Temat: Ewelina Filnta

Opinia: Kompletna lipa i brak samokrytyki. Ja śpiewać nie umię ale i nie zmuszam ludzi do słuchania mnie. A teksty Flincie to pisze chyba jakiś niewyrosły grafoman.

Podpis: Cristoball de Thost

Adres e-mail: thost@wp.pl

dodano: Wtorek, 10 Czerwiec 2003 r.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019