O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 25 Maj 2020 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Co nowego?

Maximuss - Erotic Show

Maximuss - naprawdę nazywa się Jakub Jerzy Łabno (ur.7 lutego 1982 roku w Tarnowie). - polski piosenkarz i tancerz, prywatnie bardzo skromny i sympatyczny człowiek, zawsze uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do życia, absolwent AWF Warszawa na kierunku Wychowanie Fizyczne, instruktor siatkówki oraz fitness. Ukończył I stopień Szkoły Muzycznej w klasie perkusji. Gra również na fortepianie i trąbce. Większą część życia spędził w Stanach, bardzo dobrze zna język angielski i sprawnie pisze teksty piosenek w tym języku. W Ameryce zdobywał doświadczenie sceniczne występując ze swoim zespołem tanecznym w wielu klubach i dyskotekach, głównie śpiewając utwory do których mógł tworzyć taneczne show.
Swoją muzyczną przygodę rozpoczął już w wieku dziesięciu lat występując najpierw w szkolnym chórze jako solista a następnie grając w zespole rockowym na perkusji. W wieku czternastu lat zaczął trenować taniec towarzyski osiągając w nim duże sukcesy, co poskutkowało m.in. uczestnictwem w Tańcu z Gwiazdami w grupie tanecznej 'Volt' Augustina Egurroli, gdzie współpracował z wieloma gwiazdami. Zainteresował się również tańcem nowoczesnym i rozpoczął naukę na Broadwayu w Broadway Dance Center. Wyjechał z Polski do Stanów by szkolić swój taneczny warsztat pod okiem najwybitniejszych choreografów i tancerzy. Współpracował z choreografami Britney Spears, Beyonce, Lady Gagi ,między innymi z Luam,Sheryl Murakami, Jeremaine Browne,Jonte, Dorit Koppel, Chio, David Moore, Rhapshody, Bam Future,Tony Czar, Kelly Peters i Calen. W roku 2002 roku dostał się do głównej setki popularnego programu rozrywkowego 'Idol'. W 2003 r. wygrał ogólnopolski konkurs na sobowtóra Patricka Swayze. W 2006 roku rozpoczął pracę nad swoim debiutanckim albumem " Erotic show ". Singiel "I gonna love you", do którego powstał w 2008 roku klip w ciągu trzech dni znalazł się na 7 miejscu najlepiej oglądanych teledysków na muzzo.pl. We wrześniu 2010 roku zakończyły się prace nad płytą . Płyta " Erotic show" zostaławydana w wytwórni Coca Music Production. W listopadzie odbył się koncert promujący album w klubie GLAM w Warszawie. W tym samym czasie Maximuss zgłosił się na eliminacje do festiwalu Eurowizji w Szwajcarii i Polski wysyłając piosenkę " You are not alone", która powstała z myślą o tym konkursie i nie znajduje się na płycie artysty. W grudniu 2010 roku nagrał popularną kolędę " Jingle bells" w oryginalnej aranżacji.
Maximuss na polskim rynku jest artystą pożądanym, gdyż niema obecnie piosenkarza, który byłoby świetnym tancerzem, dobrym wokalistą wykonującym nowoczesną muzykę taneczną i wykształconym muzykiem grającym na kilku instrumentach.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Coca Music.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 19.12.2010

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020